Double click to edit
beauty salon
Copyright © 2013 by "EDDA"  - Visos teisės saugomos - e-mail: grsedda@yahoo.com
       Grožio salonas "EDDA" buvo atidarytas 2007 metų spalio 1 dieną. Salone suburta didelė, draugiška, kūrybinga ir kvalifikuota meistrų komanda. Meistrų darbo patirtis nuo 7 iki 20 metų.  Per tą laikotarpį įgytas nemažas klientų pasitikėjimas ir pagarba. Salono meistrai yra tikri savo specialybės profesionalai, pastoviai keliantys savo kvalifikaciją, stebintys pasaulines mados ir grožio tendencijas. Įdėmiai sekantys savo darbo specifikos naujoves, dalyvaujantys įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose, parodose. Įgytas žinias bandoma pritaikyti kasdieniniame darbe. Salono kirpėjai dalyvauja šukuosenų konkursuose. Savo tarpe turime ir nugalėtojų, bei prizininkų.
         Apsilankę pas mus išvysite visiškai kitokį saloną, kuriame ir toliau tobulinsime m
ūsų pagrindinę idėją - susieti grožį, profesionalumą, gerą savijautą ir meninę atmosferą. Kiekvienas klientas apsilankęs pas mus, pasijus papuolęs į grožio pasaulį.
        J
ūsų paslaugoms - aukštos kvalifikacijos kirpėjai - stilistai kurie sukurs tik Jums tinkančia išskirtinę šukuoseną. Patyrę specialistai padarys manikiūrą, pedikiūrą, suteiks nagų dizaino paslaugas, atliks antakių korekciją ir dažymą.
        Salone klientų patogumui yra įrengtas kosmetikos kabinetas, kuriame dirba kosmetologė, turinti medicininį išsilavinimą bei darbo patirtį.
         Kviečiame apsilankyti m
ūsų salone, pasisemti geros nuotaikos, atsikvėpti, o mūsų meistrai padės Jums surasti savo įvaizdį, patars, kaip prižiūrėti plaukus, parinks tinkamas plaukų ir odos  priežiūros priemones.
        Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote b
ūti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.        
        Salone dirbame su profesionalia veido ir k
ūno priežiūros kosmetika “Anna Lotan",  „ Chistina Laboratorias“ (Izraelis). Plaukų priežiūrai naudojame “KEUNE" (Olandija), „JOICO“ (JAV), "Nook" (Italija), "Revlon" (Ispanija), "Alcina" (Vokietija), "American Crew" (JAV)  produktais. Nagų priežiūrai yra naudojamos „Catherine“ medžiagos. Pas mus visas šias priemones galite įsigyti asmeniniam naudojimui.
         M
ūsų grožio salone galite įsigyti paslaugų dovanų čekį. Tai puiki dovana artimam žmogui.
Aplankykite mus: